Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer

referenční číslo: 56268 | aktuálnost: 09.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

- Pracoviště: Praha nebo Ústí nad Labem
- aktivní vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí - prodej služeb a produktů
- péče o stávající zákazníky a jejich udržení
- příprava a prezentace nabídek
- jednání se zákazníky na všech úrovních včetně top managementu
- interní spolupráce s technickým oddělením a projektovým managementem
- spoluúčast na zlepšování portfolia produktů a služeb – product development
- reporting

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe na obchodní pozici v telco/IT/ICT, projektově řízený prodej - všeobecné znalosti z oboru přenosových technologií a telekomunikačních technologií a znalost technologií Nokia či CISCO bude Vaší velkou výhodou - přehled o IT/ICT - min. všeobecné znalosti z oboru kybernetické bezpečnosti – např. penetrační testy, SIEM, IAM, IPS, IDS, DLP, Firewally atd.
- výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
- AJ (komunikace s dodavateli i zákazníky)
- orientace na zákazníka

Nabízíme

- zajímavé zaměstnání ve významné firmě, která se rozvíjí v souladu s trendy na telco/IT/ICT trhu
- stabilní společnost (30 let na trhu)
- platové ohodnocení - fixní částka + odměny
- zajímavé obchodní příležitosti – možnost účasti a obchodního růstu i v mezinárodních projektech
- přátelské prostředí, systém vzdělávání
- perspektiva dlouhodobého zaměstnání
- služební vůz i pro soukromé účely
- mobilní telefon, notebook

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup