Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní referent s AJ - bez cestování

referenční číslo: 55939 | aktuálnost: 25.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

komunikace se zákazníkem - telefonicky (bez cestování) zpracování objednávek zákazníků a zadávání objednávek do systému zpracování dokumentace spojené s obchodní činností, tvorba cenových nabídek spolupráce s operativním týmem - řešení termínu dodání, instalací apod. rozvoj nových služeb stávající klientely a rozšiřování o nové zákazníky při vyhledávání nových obch. případů

Požadujeme

SŠ vzdělání s maturitou obchodní duch, aktivní přístup, samostatnost a chuť k nových obchodním příležitostem a nebát se je rozvíjet min. 2 roky praxe na pozici obchodního referenta/tky včetně rozvíjení nových obchodů AJ na úrovni B1 ( pouze v rámci reportingu, interní komunikace, zákazníky v ČR)

Nabízíme

nabídka práce v silné nadnárodní společnosti příjemná mzda a bonusová složka flexibilní pracovní doba jazykové vzdělávání přímo na pracovišti 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup