Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha výrobních linek a kontrola kvality

referenční číslo: 56547 | aktuálnost: 31.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegy do mezinárodní firmy v Olomouci.
- obsluha (a po zaučení i seřizování) výrobní linky - kontrola kvality výrobků

Požadujeme

- praxe s výrobními linkami výhodou
- fyzická zdatnost
- ochota pracovat na tři směny

Nabízíme

- 28.000 až 35.000 Kč měsíčně - příplatek na dojíždění - možnost kariérního růstu - závodní stravování - bohatý výběr jídel
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba