Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operations manager

referenční číslo: 57419 | aktuálnost: 17.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost za splnění výrobního procesu Stanovení KPI a nápravných procesů Tvorba výrobního plánu a jeho implementace Vedení jednotlivých projektů v rámci svého oddělení Zodpovědnost za veškerými výrobními procesy jako je broušení a leštění Vedení podřízených, jejich zaškolení a pravidelné hodnocení Plnění cílů kvality a dalších ukazatelů souvisejícch s výrobou Koordinace činností oddělení ve spolupráci s ostatními odděleními firmy Tvorba rozpočtu oddělení Zodpovědnost za spuštění nových procesů Spolupráce na tvorbě hodnotícího systému a mzdové politiky

Požadujeme

Pečlivá osoba se systematickým a pečlivým přístupem
Orientovaná na cíle a výsledky
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
AJ – min. C1
Schopnost tvorby a plnění strategických plánů firmy

Nabízíme

Příjemná a klidná atmosféra ve skvělém profesionálním kolektivu Služební vůz i k soukromým účelům Moderní pracovní prostředí, samostatnou práci Příspěvek na dopravu Stravenková karta - zvýhodněné ceny jídel Odměna za doporučení nového kolegy / kolegyně Dárky k výročím a před Vánoci. Společně se potkáme na firemních večírcích, oslavíme naše výsledky!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl