Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka logistiky - znalost italštiny (B1), pružná pracovní doba

referenční číslo: 56139 | aktuálnost: 16.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

objednávat materiál dle plánu výroby komunikovat s externími dodavateli v italštině zajišťovat dopravu dle výrobních kapacit starat se o správu kanbanu - správa úkolů spolupracovat na dlouhodobých projektech

Požadujeme

znalost ITALŠTINY středoškolské vzdělání znalost programu SAP

Nabízíme

práce na jednu směnu pružná pracovní doba týdenní úvazek 37,5 hod. nástup možný ihned pololetní odměny týden dovolené navíc příspěvek na stravu 70 % příspěvek na dopravu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika