Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výrobní linky - zemědělství

referenční číslo: 57606 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

K ovládání automatických výrobních systémů hledáme další posily.

Požadujeme

Ochota pracovat v třísměnném provozu Ochotu učit se nové věci a pracovní postupy Základní znalost práce na PC Spolehlivost

Nabízíme

Zajímavou pracovní náplň s inovativním vybavením Stabilní zázemí v moderní prosperující společnosti Motivující mzdové ohodnocení Kvalitní dotované stravování v podnikové kantýně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Zemědělství, lesnictví