Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby | Noční směny

referenční číslo: 56157 | aktuálnost: 16.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pokud hledáte jednoduchou manuální práci pouze na noční směny, pak jste tu správně. Firma lokalitně v Modřicích, která je již dlouholetým dodavatelem počítačů, notebooků a telefonů otevírá příležitosti pro nové pracovníky. Pokud máte chuť učit se nové věci, jste manuálně zruční a trpělivý, určitě u nás uspějete.
Montáž výrobku Kompletní vkládání komponentů a zapojování kabelu Finální kontrola a balení výrobku

Požadujeme

Manuální zručnost a zodpovědnost Ochotnost pracovat pouze na noční směnu (PO - PÁ 20:30 - 5:00)

Nabízíme

Bonusy a odměny ke mzdě Příspěvěk za noční směnu Multisport karta Týden dovolené navíc Firemní jídelna Stravenky Příspěvek na penzijní připojištění A další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba