Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby s 13 a 14. platem

referenční číslo: 57611 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte se k týmu stabilní německé společnosti s bohatou historií a rodinnými tradicemi. Pokud nemáte potřebné zkušenosti, nezoufejte – rádi vás naučíme vše potřebné.
provoz strojů a zařízení práce s výrobky ověřování kvality výrobků zajištění čistoty na pracovním místě

Požadujeme

nutná manuální zručnost pečlivost práce ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu dobrý zdravotní stav dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme

výkonnostní prémie 13. a 14. plat bezplatný svozový autobus z Ostravy a ostatních měst závodní stravování: oběd od 25 do 35 Kč 5 týdnú dovolené benefit karta a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba