Typ nabídky

Minimální mzda

Práce na balící lince pro muže i ženy Břeclav

referenční číslo: 55212 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zaměstnance do čistého prostoru potravinářského provozu. Jedná se o jednoduchou práci, která zahrnuje obsluhu výrobních a balících linek na směnný provoz a manipulaci s lehkými produkty.
Obsluha výrobních a balicích linek v čistém výrobním prostředí Manipulace s lehkými produkty Práce ve směnném potravinářském provozu

Požadujeme

Minimálně SOU vzdělání Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost Praxe není nutná Práce vhodná i pro ženy Vše vás zaučíme

Nabízíme

Práci v čistém prostředí s manipulací lehkých produktů Měsíční mzdu až 28 000 Kč Dvakrát ročně mimořádné prémie Možnost navýšení hodinové sazby v závislosti na růstu vašich dovedností Kariérní růst na pozice školitele nebo předáka linky Pracoviště s výbornou dostupností Zvýhodněný tarif O2 pro vás a vaši rodinu Podporu sociálních akcí pro zaměstnance jako večírky, grilování a další Péči o zdraví zaměstnanců - prevence bolestí zad, sportovní aktivity, vitamíny a další benefity 5 Sick Days navíc k dovolené Příplatek 1000 Kč za plný pracovní fond Stravenkový paušál Nástup možný ihned Místo pracoviště: Břeclav
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba