Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektanti staveb

referenční číslo: 57622 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledám stavební projektanty pro projekční kancelář s více než třicetiletou působností a silným týmem stavebních projektantů, konstruktérů a dalších specialistů v oboru. Nezáleží na tom, zda se zaměřujete na stavby pozemní, dopravní nebo vodohospodářské, dveře jsou navíc pro tentokrát otevřeny i absolventům oboru stavebnictví.
Konstrukční práce na projektech Koncepční návrhy projektů Práce s dokumentací Spolupráce a komunikace s kolegy ze souvisejících oborů Čeká vás práce na opravdu zajímavých stavbách - můžete se podílet třeba na výstavbě vysokorychlostní trati ve všech stupních projektové dokumentace.

Požadujeme

Vzdělání stavebního zaměření Řidičský průkaz sk. B Ideálně bychom chtěli najít někoho, kdo umí pracovat s programy AutoCAD / Microstation - netrváme na tom a rádi vás zaškolíme. Pokud máte autorizaci, jste našim kandidátem.

Nabízíme

5 týdnů dovolené Pravidelné odměny ke mzdě Příspěvek nejen na stravování Studijní volno a jazykové kurzy Multisport karta Naše zaměstnance vedeme k rozvoji a proto u nás máme zavedené třeba odměny za vzdělávání. Znamená to třeba to, že pokud máte autorizaci, odměna vás nemine.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540