Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer v automotive | nadstandardní mzda + částečný HO

referenční číslo: 57195 | aktuálnost: 17.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho výrobního týmu hledáme kolegu či kolegyni se zkušeností z oblasti automotive. Velkou výhodou je znalost norem dle IATF 16949. Vedli jste někdy výrobní či vývojové projekty v oboru? Nebo máte zkušenosti třeba z interního auditu? Máme pro Vás skvěle zaplacenou pozici s řadou benefitů včetně možností částečného home office.
Koordinace výrobních projektů Kontakt se zákazníkem i dodavateli Reportování průběžného stavu managementu

Požadujeme

Zkušenosti s projektovým řízením Základy angličtiny Znalost IATF 16949 je velký bonus

Nabízíme

Nadstandardní mzda Flexibilní pracovní doba Možnost částečného home office Firemní vybavení Stravenky Příspěvek na dopravu (po zkušební době) Pozice s možností růstu a vývoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management