Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční v mezinárodní společnosti

referenční číslo: 56538 | aktuálnost: 19.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme spolehlivého kandidáta na pozici Recepční v mezinárodní společnosti. Jste komunikativní, samostatní a zvládáte i fyzicky náročnější úkoly? Připojte se k týmu našeho klienta a pomozte nám poskytovat vynikající podporu pro návštěvníky i zaměstnance.
Správa skladových zásob Zásobování a dpolňování kanceláří Komunikace s odděleními napříč celou společností Administrativní úkony spojené s chodem recepce Výpomoc na firmeních akcí

Požadujeme

Komunikativní znalost angličtiny Zkušenost s MS Office Fyzická zdatnost Organizační schopnosti Samostatnost a všestrannost

Nabízíme

5 týdnů dovolené Stravenky Příspěvek na Multisport kartičku Firemní akce a produkty zdarma Práce v moderních kancelářích na Praze 4
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa