Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sales manager | 13.mzda a další bonusy!

referenční číslo: 57189 | aktuálnost: 17.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte obchodního ducha a technické cítění? Hledáme nového kolegu, který nám pomůže rozvíjet obchodní příležitosti v oblasti komunikační infrastruktury a bezpečnostních aplikací. Jsme otevřeni juniorům i zkušeným obchodníkům, kteří mají chuť se učit a růst s námi. Připojte se k našemu týmu v Brně a podílejte se na rozvoji firmy!
Vyhledávání obchodních příležitostí: Budete hledat nové obchodní příležitosti v ČR a na Slovensku, s občasnými jednodenními výjezdy. Rozvoj zákaznických vztahů: Udržujte a prohlubujte vztahy s našimi stávajícími klienty, kteří jsou klíčem k našemu úspěchu. Příprava nabídek: Vytvářejte a prezentujte řešení pro malé i velké sítě a datová centra v oblasti B2B. Prezentace a školení: Spolupracujte na prezentacích, školeních a marketingových akcích, abyste zákazníkům nabídli to nejlepší.

Požadujeme

Řidičský průkaz sk. B je nutností. Znalost angličtiny: Potřebná pro občasnou komunikaci a školení. Technický přehled: Základní orientace v síťových technologiích a bezpečnostních systémech je velkým plusem. Výhodou: Vzdělání v elektrotechnickém nebo technickém oboru a praxe na podobné pozici.

Nabízíme

Atraktivní platové ohodnocení: S prémiemi a 13. platem. Služební vůz: K dispozici i pro osobní účely. Bonusy: 8 dní dovolené navíc, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, káva a čaj zdarma a další.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup