Typ nabídky

Minimální mzda

spěchá! Obráběč kovů / CNC soustružník - Olomouc

referenční číslo: 56181 | aktuálnost: 17.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Čtení technické dokumentace a zadávání dat do řídícího systému CNC obráběcího stroje. Ovládání operačního systému např. HAAS Control, Siemens 840D, Fanuc, Fagor. Nastavení, řízení, seřizování a obsluha CNC soustruhu. Mezioperační kontrola výrobků. Spolupráce s programátory CNC strojů.

Požadujeme

SOU strojírenství se zaměřením na CNC stroje. Znalost čtení technické výkresové dokumentace. Znalost technologických postupů třískového obrábění. Praxe na pozici CNC obráběč kovů / soustružník. Znalost postupů technické kontroly a měření, práce s měřidly, mikrometry, kalibry apod. Technické myšlení, strojař srdcem i duší. Zručnost, přesnost, preciznost, ochotu učit se novým věcem, samostatnost i schopnost týmové práce.

Nabízíme

Zázemí stabilní rodinné společnosti a dlouhodobé zaměstnání. Silný a přátelský kolektiv. Kvalitní zaškolení a možnost profesního růstu. Docházkový benefit a systém mimořádných odměn. 5 týdnů dovolené. Individuální ohodnocení dle výkonu práce Občerstvení na pracovišti Firemní akce a mnoho dalšího.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba