Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí

referenční číslo: 54881 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte se k našemu týmu na pozici Stavbyvedoucí pro inženýrské sítě. V současné době hledáme zkušeného a motivovaného jedince, který bude zodpovědný za komplexní řízení stavebních zakázek a celkovou realizaci projektů od podpisu smlouvy až po předání stavby.
Plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací inženýrských sítí Zajištění souladu s projektovou dokumentací Finanční řízení stavebních zakázek Spolupráce se subdodavateli, výběr a koordinace jejich práce Jednání s investory a kompetentními úřady

Požadujeme

SŠ technického směru Zkušenosti s realizací staveb v oblasti inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody) Zkušenosti s vedením lidí Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Práce po celý rok Finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a podíly ze zisku Uplatnění vašich schopností při řízení zajímavých stavebních projektů Podpora profesního rozvoje Možnost nástupu ihned Zaměstnanecké výhody včetně služebního vozu, mobilního telefonu, notebooku, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvku na stravování a dalších výhod
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura