Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí - FVE

referenční číslo: 56546 | aktuálnost: 31.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímá vás moderní energetika, obnovitelné zdroje a fotovoltaika? Chcete se tomuto oboru věnovat naplno? Staňte se součástí týmu rychle rostoucí společnosti, která je jedním z dominantních dodavatelů fotovoltaických elektráren na českém a slovenském trhu!
Řízení a organizace práce na výstavbě v souladu s harmonogramem Zabezpečení a koordinace prací subdodavatelů Koordinace s realizačním manažerem a přípraváři Zabezpečení a koordinace dodávek materiálu Kontrola kvality provedení prací Průběžné vyhodnocování provedených prací Kontrola dodržování bezpečnosti práce na stavbě Zajištění administrativních podkladů pro fakturaci Účast na kontrolních dnech Vedení a dohled nad stavebním deníkem a evidence více/měně prací

Požadujeme

Vzdělání stavebního / elektro zaměření Zkušenosti s výstavbou FVE většího rozsahu Znalost stavebního zákona a příslušné legislativy ŘP sk. B a ochota cestovat v rámci ČR Zodpovědný přístup (především k bezpečnosti práce a vedení dokumentace) Pro-aktivní přístup, týmovost

Nabízíme

Zajímavou pracovní pozici v oblasti obnovitelných zdrojů s možností dále se rozvíjet Velké projekty pro atraktivní klienty Profesní růst, další rozvoj a vzdělávání s možností certifikace Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova Maximální podporu od kolegů a nadřízeného, neformální atmosféru Zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, Multisport kartu, příspěvek na dopravu a mnoho dalšího) Služební automobil Mobilní telefon, notebook Dobře dostupné kanceláře v centru Prahy, u stanice metra Národní třída Nástup ihned nebo dle Vašich možností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura