Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební mistr – příležitost i pro absolventy

referenční číslo: 55705 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní stavební společnosti hledám do divize pozemního stavebnictví hledám zkušené i juniorní stavební mistry, které se postarají o svěřené úseky staveb na projektech v rámci Prahy.
Koordinace stavebních prací na svěřeném úseku stavby Koordinace a řízení dělníků na stavbách (dle pokynů stavbyvedoucího) Spolupráce se subdodavateli a jejich koordinace Dohled nad dodržováním BOZP a dalších předpisů

Požadujeme

Máte zkušenosti na obdobné pozice nebo jste absolventem SŠ/VŠ stavebního směru Jste aktivním řidičem skupiny B Výhodou je znalost angličtiny (pokud angličtinu nemáte, nevadí) Máte dobré komunikační dovednosti Bydlíte v Praze nebo v okolí

Nabízíme

Atraktivní roční bonusy 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna Stravenky Příspěvek na penzijní a životní pojištění Příspěvek na multisport kartu Vzdělávací kurzy a školení Zajištěný adaptační program Možnost kariérního posunu Nastoupit můžete ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura