Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební přípravář

referenční číslo: 57284 | aktuálnost: 17.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám přípraváře staveb do menší firmy, která se podílí na vělkých, významných projektech, ale ke korporátu má daleko.
Zpracování podkladů pro stavební projekty - převážně jde o pozemní stavby Práce v rozpočtovém programu (KROS) a tvoření kalkulací Komunikace s dodavateli - poptávání zboží a služeb Spolupráce s kolegy z týmu a stavbyvedoucími

Požadujeme

Ideální by bylo středoškolské vzdělání stavebního směru a praxe na podobné pozici. Uvítáme zkušenost s rozpočtovým programem KROS - rádi tě ale ve všem zaučíme.

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba s možností práce z domova Pravidelné odměny ke mzdě Příspěvek na stravování Týden dovolené navíc po prvním odpracovaném roce Je u nás menší přátelský kolektiv, kde ti budou všichni oporou a budeš mít dost prostoru se rozvíjet a učit.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540