Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní zámečník - práce na 2 směny

referenční číslo: 57614 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi zkušený strojní zámečník/ údržbář výrobních linek a momentálně hledáš změnu? Hledáme posilu do týmu zámečníků. Stačí, když nám pošleš svůj životopis.
údržba výrobních linek drobné opravy na strojích údržba automatických linek diagnostika výrobních linek výměna vadných součástek práce s technickou dokumentací

Požadujeme

vzdělání v oboru - zámečník, mechatronik nebo obráběč kovů předchozí praxe na obdobné pozici orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

mzda 37 000 - 48 000 Kč příspěvek na dovolenou/penzijní nebo životní pojištění (16 000 Kč) příplatky za vzniklé přesčasy a za směnný provoz roční odměny za odsloužená léta ve firmě příspěvek na stravování 25 dní dovolené každoroční navyšování mezd jazykové a rozvojové kurzy výhodné mobilní tarify možnost kariérního růstu pracovní doba 40 h/týdně práce na 2 nebo 3 směny (obě možnosti)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl