Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč nerezové oceli - 1 směna

referenční číslo: 55361 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Preferujete pracovat na jednu směnu? Máte zkušenosti z pozice svářeče a hledáte nové zaměstnání, kde budete mít možnost se nadále zlepšovat? Neváhejte nám zaslat svůj životopis a my vám o dané pozici řekneme více.
Svařování oceli dle výkresové dokumentace Kontrola svařenců Práce na jednu směnu V případě zájmu možnost kariérního růstu na pozici mistra

Požadujeme

Odpovídající vzdělání, orientace ve výkresové dokumentaci Zkušenosti se svařováním nerezové oceli (TIG)

Nabízíme

Práce na jednu směnu Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování Vánoční a měsíční prémie Příspěvek na dopravu Kurzy a školení Příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba