Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Talent Operations Partner

referenční číslo: 57613 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme Talent Operations Partnera, který bude u jednoho z našich významných klientů zvyšovat efektivitu procesů řízení výkonnosti; bude se podílet na vytváření nových procesů a zlepšování stávajících postupů, a bude pomáhat rozvíjet znalosti a dovednosti uživatelů. Součástí role bude také benchmarking systémů pro jejich následné vylepšování.
odborná správa platformy Workday – její průběžné vylepšování, identifikace trendů a testování nových funkcí porozumění prioritám a očekáváním v oblasti řízení výkonnosti a jejich implementace do procesů tvorba a pravidelná aktualizace podpůrných materiálů týkajících se řízení talentů a výkonnosti

Požadujeme

odbornost v platformě Workday, zejména v oblasti řízení výkonnosti schopnost pracovat s citlivými daty a zachovávat důvěrnost výborné komunikační schopnosti flexibilitu, samostatnost a schopnost pracovat efektivně v korporátním prostředí angličtina na úrovni C1 zkušenost v HR min. 3 roky nástup ASAP, nejpozději během října

Nabízíme

flexibilní pracovní dobu a možnost remote spolupráce podporu celé ManpowerGroup rodiny – jsme tým a můžete se na nás spolehnout možnost rozvíjet své schopnosti při spolupráci v mezinárodní firmě možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech) množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR