Typ nabídky

Minimální mzda

Teamleader Údržby

referenční číslo: 56172 | aktuálnost: 17.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nového kolegu, který dokáže samostatně vést svůj tým a výrobní prostředí mu není cizí. Pokud se dokážete samostatně rozhodovat a máte vztah k technice a strojům, tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis!
vedení 8 členného týmu seřizovačů administrativní část práce se skládá ze zápisu docházky a rozdělování práce kolegům další část náplně práce je klasická údržba ve výrobě - oprava a seřízení linek zajišťovat plánování menších servisních zásahů v době přestaveb zajišťovat přípravy zařízení k provozu a jeho seřízení dle požadavků výroby vést záznamové dokumentace o provedené údržbě a opravě zařízení zabezpečovat technické zázemí výroby (klimatizace, čištěná voda, atd.)

Požadujeme

zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků zkušenosti z oddělení údržby ve výrobní společnosti ochota pracovat v 2 směnném pracovním režimu - 6:00-14:00, 14:00-22:00 hod - víkendy jsou volné

Nabízíme

pracovní smlouvu na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené příjemné a čisté pracovní prostředí příspěvek na stravování, telefon, výuka angličtiny Cafeterie - balíček benefitů dle vlastního výběru (na zdraví/sport/volný čas – pro sebe či pro rodinu, penzijní připojištění a životní pojištění) příspěvek na dopravu (až 1400,- Kč měsíčně) šanci růst a učit se novým věce možnost osobního i profesního růstu rodinná atmosféra Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl