Typ nabídky

Minimální mzda

Technik řízení výroby - skvělý začátek kariéry i pro absolventy bez praxe

referenční číslo: 55365 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš pracovní uplatnění v technickém oboru, ale špinavá výroba tě neláká? Máš blízko k počítačům a rád se učíš novým věcem? Pokud se zároveň domluvíš anglicky, pak by tě mohla oslovit tato pozice. Na této specifické pozici budeš mít možnost vzdáleně řídit výrobu v zahraničí, a to z pohodlí svého pracovního stolu. Staň se součástí týmu, který se zabývá automatizovanou výrobou. Místo výkonu práce je v okolí Českého Těšína, dobře dostupné i z dálnice.
* korigování chodu technologických zařízení * operativní řízení výrobního zařízení * spolupráce s místními operátory a techniky při každodenním provozu dálkově řízených zařízení * zajišťování vstupní a výstupní kontroly produktů * zpracování denního hlášení pro dálkově řízená zařízení I když si stále neumíš práci prakticky představit, neboj se poslat životopis, vše ti ráda vysvětlím

Požadujeme

Koho hledám? Technicky zaměřeného člověka, který:

  • má anglický jazyk na komunikativní úrovni a nebojí se jej používat (denní komunikace s výrobou v Turecku, Indii atd.) Není nutná perfektní znalost gramatiky, ale je třeba kolegům rozumět a umět dobře vysvětlit technický problém.
  • nemá strach zvednout telefon a aktivně řešit problém
  • má opravdu zájem se učit novým věcem a profesně růst - nabídneme ti propracovaný systém zaškolení a podporu během prvních 6 měsíců
  • má vztah k počítačům a digitalizaci/automatizaci
  • je ochoten pracovat v nepřetržitém provozu na 12 hodinové směny (s možností flexibilního plánování směn)
  • vítání jsou absolventi IT oborů, elektrotechniky, CNC programátoři, inženýři chemických oborů, ale jsme otevřeni všem šikovným a učenlivým kandidátům

Nabízíme

* práci pro nadnárodní společnost a denní využití anglického jazyka * bezva kolegy, kteří spolu rádi zajdou na pivko nebo hokej a hlavně ti pomohou v začátku * možnost velmi zajímavého kariérního růstu (hledáme náhradu za kolegy, kteří po 1. roce postoupili na vyšší pozici) * zajímavé finanční ohodnocení * 13. plat + další bonusy/prémie * příspěvek na penzijní/životní připojištění * 5 týdnů dovolené * závodní stravování * příspěvek na sport/kulturu/volný čas * zdravotní volno/sickday
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl