Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik údržby strojů a zařízení | Ranní směny!

referenční číslo: 55201 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme kolegu na pozici Technika údržby pro společnost, jež je nejvýznamnějším producentem svítidel (zejména nouzového a průmyslového osvětlení)! Chcete pracovat v menší moderní firmě pouze na ranní směny? Pak je tato role přímo pro Vás!
Provádět pravidelnou a operativní údržbu Zodpovídat za stav strojů a plánovat jejich údržbu Zjišťovat a odstraňovat vzniklé technické problémy a poruchy Pracovat s náhradními díly, kontrolovat a případně i opravovat špatné díly Obsluhovat plynové zařízení a spotřebiče, případná obsluha tlakových nádob

Požadujeme

SŠ/SOU vzdělání (výhodou je oblast elektro) Výhodou je vlastnění vyhlášky 50 (nyní 194/2022 Sb.) Vhodné je mít praxi na obdobné pozici

Nabízíme

Nástup možný ihned Pouze ranní směny (pružná pracovní doba s pevným jádrem 9:00-15:00) Pracovní jubilea 3 dny sick days A další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl