Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog vstřikolisů

referenční číslo: 55408 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní firmy v České Lípě hledáme vhodného kandidáta na pozici Technologa vstřikolisů.
Zodpovědnost za výrobní technologii vstřikolisů Zajištění vyrobitelnosti, validace a kvalifikace výroby Spolupráce na vývoji výrobků až do sériové výroby Zajištění spuštění výroby, specifikace, implementace, optimalizace sériové výroby Účast na projektovém řízení a vytváření plánů industrializace Péče o projektovou dokumentaci, příprava dokumentace pro nové projekty

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání zkušenosti se vstřikováním plastů proaktivní přístup s orientací na výsledek technické myšlení, organizační dovednosti, flexibilita schopnost orientovat se v technické dokumentaci samostatnost, systematičnost, pečlivost a spolehlivost ochota k vysokému pracovnímu nasazení, odolnost vůči stresu znalost MS Office

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení oběd : 22Kč 13. a 14. mzda místo výkonu práce: Dobranov / Česká Lípa požadovaný nástup ihned nebo po dohodě Smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl