Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vývojář pro diagnostiku a RMS

referenční číslo: 56820 | aktuálnost: 10.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost sídlící v Plzni hledáme absolventy oboru IT ale i zkušené vývojáře, kteří by chtěli mít na starost přípravu SW pro řídící systémy a a vývoj RMS modulů.

Nástup možný ihned.
Vývoj RMS modulů Vývoj a implementace monitorovacích systémů, instalace SW Správa databáze MySQL a systému Windows Server

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání elektrotechnického nebo IT směru Středně pokročilá znalost angličtiny Znalost SQL, Windows Server + libovolný skriptovací jazyk (Python, Shell apod.) Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ

Nabízíme

Možnost pracovat i na částečný home office Flexibilní pracovní doba Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na volnočasové aktivity nebo Multisport kartu 25 dní dovolené Sick days Závodní stravování/stravenky Odborná školení Možnost vycestovat do zajímavých zemí Rozvojová školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj