Typ nabídky

Minimální mzda

Account event manager

referenční číslo: 56721 | aktuálnost: 07.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do eventové firmy v Ústí nad Labem hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Account event managera.
Hledání nových akvizic (noví klienti, nabízení služeb společnosti). Správa stávajících klientů (udržování vztahů). Event management (sestavování rozpočtů na akce, koordinace, realizace). Komunikace s klienty za účelem zjištění jejivh představ a požadavků na akce. Spolupráce s kolegy z produkce a programového oddělení.

Požadujeme

Technická znalost: Výhodou, nikoliv podmínkou. Znalost event managementu výhodou. Samostatnost a proaktivní přístup: Schopnost samostatně řešit zadané úkoly. Pečlivost a důslednost: Vysoký důraz na detail a přesnost. Reprezentativní vystupování: Profesionální a příjemné chování vůči klientům. Uživatelská znalost práce na PC: Pokročilá úroveň v programech MS Office (WordExcel, PowerPoint, MS Outlook) Jazykové dovednosti: Výborná znalost českého jazyka, angličtina výhodou. Řidičský průkaz skupiny B: Aktivní řidič.

Nabízíme

Zajímavá práce s možností se potkat se známými osobnostmi (kapely, herci, zpěváci) Notebook, mobilní telefon Po zapracovnání služební auto i k soukromým účelům Multisportkarta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup