Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativa ve výrobě

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29510100772 | aktuálnost: 28.06.2024

2P SERVIS s.r.o.

Upřesňující informace

POŽADAVKY: pokročilá znalost práce na PC, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
Vzdělání v textilním oboru je výhodou, ale ne podmínkou. V potřebných věcech vás zaškolíme.
NÁPLŇ PRÁCE: práce s firemním informačním systémem, skladová administrativa, tvorba skladových karet, kontrola skladových zásob materiálů, zadávání požadavků pro nákup materiálů, kontrola jejich kvality, spolupráce s výrobou a ostatními odděleními, práce probíhá v sedu a ve střídavém pohybu
Vhodné pro: OZP a TZP - osoby zdravotně postižené v 1., 2. a 3. stupni invalidity (chráněný trh práce)
Výše mzdy v hrubém za měsíc: 21 300,- Kč - na plný úvazek 8 hodin, po zapracování navýšení
PRACOVNÍ ÚVAZEK: zkrácený 20 - 30 hodin / týden
NABÍZENÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, firemní akce, právní poradenství, flexibilní pracovní doba, práce ve stabilní a perspektivní společnosti, příjemný kolektiv, motivační ohodnocení - pravidelné měsíční odměny podle výsledků zaměstnance i společnosti
Jsme certifikovaný výrobce profesních pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastronomii, výrobce bytového a hotelového textilu a oděvů pro volný čas.
Máme dlouholeté zkušenosti se zaměstnáváním zdravotně postižených

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC pokročilá znalostPHP_EOL

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 580/12, Sušice,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený