Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní asistent/ka Praha 5

referenční číslo: 56198 | aktuálnost: 17.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho partnera, který se specializuje na prodej, testování, poradenství a vývoj CNC řezných nástrojů, upínání a měřidel již od roku 2006, právě hledáme administrativní podporu. Pokud hledáte pohodovou práci, tak nám zašlete Vaše CV.
Přijímání zboží Příprava objednávek pro expedici Kontrola správnosti příchozích zásilek a zboží podle dodacích listů Přebalování přijatých nástrojů do PM-TECH brandu Vyřizování přijatých objednávek Objednávání zboží u dodavatelů pro zákazníky i na sklad Komunikace se zákazníky i dodavateli Včasná expedice zboží zákazníkům Fakturace zboží Informování zákazníků při prodlení s dodávkou nástrojů Vyřizování příchozích telefonních hovorů, e-mailů a faxů Komunikace s dopravci Komunikace s celním úřadem

Požadujeme

Minimálně středoškolské vzdělání, vysokoškolské vzdělání výhodou Předchozí zkušenosti na podobné pozici vítány Výborné komunikační a organizační schopnosti Schopnost pracovat samostatně i v týmu Znalost práce na PC (MS Office, CRM systémy) Proaktivní a pozitivní přístup k práci Pečlivost, spolehlivost a schopnost efektivně řešit problémy Flexibilita a ochota učit se novým věcem Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

dovolená navíc vzdělávací kurzy a školení stravenky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa