Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní podpora

referenční číslo: 55887 | aktuálnost: 06.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zpracování prezentací ke konkrétním tématům Harmonizace stanovisek v rámci oblastí, oddělení (interní i externí) Příprava podkladů a předloh všech oblastí do standardizované podoby Sestavení podkladů pro vedoucího Management jednání, termínových plánů (osobních/projektových) včetně technického a organizačního zajištění Tvorba zápisů z jednání, moderace jednání

Požadujeme

Schopnost reflektovat požadavky ŠKODA AUTO Znalosti IT- Systémů používaných ve Škoda Auto ( např.MS Office ) Znalosti projektového managementu Znalost NJ nebo AJ Mobilita dle potřeby

Nabízíme

Mzda: 30.000,- + 5.000,- Dovolená 25 dnů Stravenky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa