Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní pracovník/ce expedice - náborový příspěvek 20.000 Kč

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29558840750 | aktuálnost: 28.06.2024

MASO UZENINY POLIČKA, a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: práce v ranní/odpolední směně, obsluha interního systému, tvorba průvodní dokumentace ke zboží, vytváření dokladů k objednávkám, finální kontrola zboží, součástí částečn expedování zboží podle objednávek
NABÍZÍME: docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc; zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků, vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP
POŽADAVKY: spolehlivost, loajalita, fyzická zdatnost, manuální zručnost
KONTAKT: osobně, telefonicky - kdykoliv, e-mailem

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 300, Kamenec u Poličky, 57201

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy