Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník/-ice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 15755500772 | aktuálnost: 02.08.2024

ARCHAIA

Upřesňující informace

CZ-ISCO: 41100 Všeobecní administrativní pracovníci
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: Jana Černého 336, Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: kopírování dokumentů, třídění fotodokumentace a přepisování a vedení databází, evidencí a výkazů
- Požadujeme: znalost českého jazyka, základní znalosti práce na PC, organizační schopnosti
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (pondělí až pátek 8 - 17 hod) či e-mailem, kontaktní osoba Stolz Daniel, tel.: 728 971 272, e-mail: danielstolz@seznam.cz

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince

ARCHAIA