Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník/ice pro oddělení IT

referenční číslo: 666986cbd8e30a4b800133b2 | aktuálnost: 26.06.2024

Revmatologický ústav

Revmatologický ústav-zdravotnické zařízení v centru Prahy.

Pracovní nabídka:

Revmatologický ústav, Praha 2, Na Slupi 450/4 – 128 00, přijme oddělení IT administrativní pracovnici/pracovníka.

Kvalifikační požadavky:

Středoškolské vzdělání s maturitou. Zájem o IT a obecný přehled v oboru. Výborná znalost práce na PC a kancelářském SW. Anglický jazyk na komunikační úrovni velkou výhodou.

Zkušenosti a praxe v administrativě a zdravotnickém provozu, vítáme, není však podmínkou.

Náplň práce:

Zajištění a příprava podkladů pro VŘ pro nákup v oblasti IT, nákupu služeb a servisních zásahů, evidence smluv, faktur a jejich likvidace, související spolupráce s ETÚ a komunikace s odděleními a dodavateli, podpora provozu oddělení a poskytování uživatelské podpory. (zabezpečení telefonického a e-mailového kontaktu), archivace, tvorba žádanek, objednávek, převodek majetku IT, vyvěšování a rozesílání organizačních norem, správa obsahu intranetu a extranetu a jiná administrativa se zaměřením na IT a zdravotnický provoz.

Další požadavky:

zdravotní způsobilost,

bezúhonnost,

komunikativnost,

schopnost týmové spolupráce,

spolehlivost,

vstřícnost,

příjemné vystupování,

ochota,

empatie.

Co nabízíme:

zajímavou práci v příjemném kolektivu, pracoviště v centru Prahy

Benefity:

závodní stravování,

příspěvek na penzijní připojištění,

sociální výhody,

příspěvek na sportovní a kulturní aktivity.

Nástup možný ihned, nebo dohodou:

Platové zařazení podle předpisů pro PO.

Zasílejte životopis s přehledem praxe.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Na slupi 450, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Závodní stravování