Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník / pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29523020784 | aktuálnost: 28.06.2024

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky

Upřesňující informace

Požadavky:
znalost práce na PC (Office, Outlook, Internet), spolehlivost, flexibilita, kreativita, organizační schopnosti, schopnost samostatně plnit úkoly podle aktuálních potřeb organizace
Náplň práce:
zajištění chodu pracoviště odbočky SONS v Jičíně, které poskytuje služby osobám s těžkým zrakovým postižením (základní poradenství, volnočasové aktivity, osvěta o životě s těžkým zrakovým postižením pro veřejnost) administrativní práce na pracovišti (vedení veškeré agendy spojené s chodem pracoviště), organizování a účast na volnočasových aktivitách a osvětových akcích odbočky, organizování sbírky a získávání finančních prostředků, celková podpora dobrovolných funkcionářů.
Výhody:
5 týdnů dovolené a sick days, flexibilní pracovní doba, smysluplná a rozmanitá práce s velkou možností seberealizace

Pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 10 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vrchlického 823, Jičín, 50601

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený

Oblíbené nabídky (1)