Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník/pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29593080780 | aktuálnost: 28.06.2024

SKOLIL - KOMPOZIT spol. s r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou, plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned.
Nástupní mzda hrubého 30.000 Kč (navýšení možné po zapracování).

Náplň práce: administrativní práce; logistika; fakturace, archivace dokumentů, příjem a výdej objednávek, komunikace se zákazníky a dodavateli; evidence smluv, faktur; zaměstnanecká dokumentace; zajištění chodu kanceláře.

Požadavky: min. SŠ vzdělání (ekonomického směru), znalost práce na PC nutností (MS Office - Word, Excel, Outlook, MS Teams, znalost programu Navision výhodou), perfektní znalost českého jazyka, základy anglického nebo německého jazyka, pracovitost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikační schopnosti, reprezentativní a příjemné vystupování, trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí: dynamický a přátelský kolektiv, příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené, volné víkendy, zázemí malé firmy.

Svůj strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce zasílejte na e-mail: mullerova@skolilkompozit.cz
K ústnímu pohovoru budeme průběžně zvát pouze vybrané kandidáty a kandidátky. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: perfektní znalost
základy anglického nebo německého jazyka

Požadujeme

Práce s PC znalost práce na PC nutností (MS Office - Word, Excel, Outlook, MS Teams)PHP_EOLJiné komunikační schopnostiPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 229, Jaroměř,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita