Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník / pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29590740752 | aktuálnost: 28.06.2024

Stavby Střechy Komíny s.r.o.

Upřesňující informace

1. kontakt e-mailem: haladejova@stavbysk.cz
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického nebo obchodního směru); praxe výhodou; pokročilou znalost práce na PC (MS Office, perfektní orientace v Excelu a Word); výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů současně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, časová flexibilita, schopnost určit si priority a pracovat v napjatých termínech; psaní hmatovou metodou výhodou. Nástup IHNED.

Náplň práce:
- administrativní práce, evidence pošty, reklamací, kontrola faktur a objednávek, příprava podkladů pro účetní, zpracování harmonogramu montáží, řešení pojistných událostí
- bližší informace pří výběrovém řízení

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- podpora dalšího vzdělávání
- samostatnou a zodpovědnou práci
- příjemné pracovní prostředí
- postupný mzdový růst
- firemní benefity (Multisport karta, penzijní spoření, životní připojištění)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Pokročilá znalost práce na PC (MS Office)PHP_EOLPráce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Perfektní orientace v ExceluPHP_EOLPráce s PC - internet a elektronická pošta

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Jánské 1869/56, Ostrava, 71000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita