Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník/pracovnice, asistent/ka ředitele

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29492860768 | aktuálnost: 26.06.2024

ProSpection s.r.o.

Upřesňující informace

OC

První kontakt:
Chalaya Alexandra, tel.: 608 955 154, Po - Pá 12 - 14 hod
e-mail: a.chalaya@prospection.cz

Náplň práce:
Práce s objednávkou a poptávkou, komunikace se zákazníky, vedení evidence objednávek.

Pracovní doba:
Po - Pá 8:30 - 17 hod.

Požadavky:
Ruština - min. C2, angličtina - min. A2, čeština - min. A2.
Znalost Microsoft Office, praxe v oboru prodeji.

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy, příspěvek na stravování.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 17 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Havlíčkova 260, Kolín,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince