Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník/pracovnice - denní recepční (OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29410560730 | aktuálnost: 19.08.2024

Bezpečnostní služba DELTA s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracovní doba: dle rozpisu (1 až 3 dny v týdnu) v době od 7,00 do 15,30 hod.. Nástup možný i dle dohody.

Náplň práce:
přijímá a organizuje/usměrňuje návštěvy, přebírá/předává denní poštu, spojuje telefonní hovory (denní komunikace v AJ, slovem i písmem), zpracovává data na PC. Občasná jízda služebním vozem pro poštu.

Požadavky:
znalost AJ na úrovni min. B1; řidičský průkaz sk. B; znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook; internet); slušné a solidní vystupování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: cbsdelta@volny.cz
Pozn.: uchazeč zašle nejdříve životopis na uvedený e-mail, následně bude telefonicky sjednán termín prohlídky pracoviště a pohovoru.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 130 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Teličkova 457/29, Přerov, 75124

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený