Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník/pracovnice do výkupu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29578760767 | aktuálnost: 28.06.2024

S-FIRMA, s.r.o.

Upřesňující informace

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Administrativní pracovník do výkupu.
Náplň práce:
- vážení aut při příjmu a expedici na nájezdové váze
- vystavení dokladů pro příjem a expedici materiálu
- práce s hotovostí a vystavování pokladních dokladů
- evidence skladových zásob
Požadavky:
- vstřícný přístup k zákazníkům
- zodpovědnost, pečlivost
Vyhrazeno pro OZP.
Zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 140,- Kč za odpracovanou směnu, zvýhodněné volání, odměny za narozeniny a pracovní výročí, dny dovolené navíc v závislosti na počtu odpracovaných let u společnosti.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 300 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Cukrovarská 103, Moravany, 53372

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený