Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník skladu - VZV

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29190200786 | aktuálnost: 27.06.2024

KOOPERATIVA vod družstvo

Upřesňující informace

Možnost výkonu práce i na DPP; pracovní doba: od března do listopadu expedice v dopoledních hodinách. Od prosince do února pohotovost na zavolání.

Náplň práce:
nakládka a vykládka ocelových stožárů; expedice dle expedičního listu; obsluha VZV; kontrola zboží dle expedičních listů.

Požadujeme:
základní znalost práce s PC (e-mail, excel, word); výhodou (nikoli podmínkou) oprávnění na VZV; samostatnost, svědomitost, spolehlivost.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: buresova@kooperativa-vod.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08:00 - 14:00hod.) na čísle 605 264 435 - Ing. Ivana Burešová, MBA

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 140 - 150 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Na Letišti 406/147, Bochoř,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity