Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní referentka (30 hodin týdně)

referenční číslo: 55429 | aktuálnost: 20.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci v administrativě a máte komunikativní angličtinu, kterou byste rád/ráda ve své práci denně využívala? Pro jednu malou společnost hledáme posilu. Pokud vás zajímá více informací, pošlete nám svůj životopis.
vedení a koordinace jednotlivých činností svého nadřízeného administrativní příprava podkladů archivace dokumentů. vystavování a evidence faktur kontrola přepravních dokladů příprava pravidelných zpráv (hlášení), měsíčních výkazů apod. zpracování zápisů z porad objednávání kancelářského příslušenství zajištění ubytování, popřípadě letenek

Požadujeme

angličtina B1/B2 předchozí zkušenost výhodou ochota pracovat na zkrácený úvazek

Nabízíme

13 plat 14. plat - roční odměny dle výsledku firmy 5 týdnů dovolené dotované stravování flexibilní pracovní doba podpora jazykového vzdělávání příspěvek na penzijní/životní připojištění občerstvení na pracovišti úžasné vedení podniku a loajální prostředí každoroční navyšování platu důkladné zaškolení na pozici zajímavá rozvojová školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek