Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní správce nemovitosti

referenční číslo: 667179dc8c63ba5c7802340a | aktuálnost: 26.06.2024

CEBYT Krkonoše s.r.o.

CEBYT Krkonoše s.r.o. je společnost zabývající se správou nemovitostí na Trutnovsku. Klienty jsou především společenství vlastníků, ale i vlastníci nemovitostí, bytová družstva i korporátní klienti.
Společnost se může opřít o zázemí mateřské firmy CEBYT, a.s. , působící již téměř 20 let v Praze se zkušenými a odborně zdatmými zaměstnanci se zájmem o svoji práci.

Náplň práce

  • Administrativní agenda převážně v kanceláři v Trutnově, ale občas i v terénu
  • Zajišťování pochůzek
  • Komunikace s klienty i s dodavateli, ať už telefonická nebo písemná
  • Evidence dokumentace
  • Zajišťování toku informací od klientů k nám i od nás ke klientům, a průřezem všemi odděleními
  • Vyhodnocování obdržených informací a zpracovávání výstupů z dodaných materiálů, zapracování do interních systémů (firemní aplikace)
  • Příprava podkladů pro kolegy
  • Práce ve firemních aplikacích, které není složité se naučit a vždy s tím někdo z kolegů rád pomůže

Požadujeme

  • Aktivní přístup k práci ale i k firmě, ne jenom pasivní plnění přiřazených úkolů
  • Příjemné vystupování a prezentace firmy
  • Samostatnost ale i schopnost pracovat v kolektivu
  • Pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost
  • Uživatelská obsluha počítačové a kancelářské techniky
  • Uživatelská znalost MS systémů (outlook, excel, word), ostatní aplikace Vás naučíme
  • Perfektní znalost českého jazyka při komunikaci s klienty, při psaní firemních zpráv a mailů
  • Angličtina je výhodou nikoliv nutnou podmínkou
  • Řidičský průkaz je výhodou nikoliv nutnou podmínkou.

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kvalitní odborné zaučení
  • Smysluplnou, velmi různorodou a přínosnou práci, která má smysl a pomůže mnoha lidem
  • Malý pracovní kolektiv, kde se všichni znají, kde všichni táhnou za jeden provaz a jsou schopni i ochotni si vzájemně pomáhat
  • Možnost seberozvoje, možnost vzdělávacích kursů, školení, apod.
  • Růst vedoucí postupně k samostatnosti při zpracovávání údajů a plnění zadaných úkolů
  • Příslušné finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, a další benefity v závislosti na pracovním výkonu)
  • A hlavně - perspektivu do budoucna

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Horská 6, Trutnov, 541 01

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: administrativní pracovník, správa objektu, správce objektu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Lenka Hrdonková
lenka.hrdonkova@cebyt.cz