Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrátor / administrátorka výroby a obchodu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29614080795 | aktuálnost: 06.07.2024

NAD obal, s.r.o.

Upřesňující informace

Společnost NADobal, s.r.o. je česká velkoobchodní firma s obalovým materiálem. Jednou z našich hlavních činností je výroba stretch fólie, LDPE fólie a bublinkové fólie (obálky, sáčky, přířezy). http://www.nadobal.cz/
Náplň práce:
- administrativa spojená s obchodní agendou, mezičlánek obchodu a výroby
- kancelářská práce s přesahem do administrace výrobních příkazů
- komunikace napříč firmou zejména na telefonické potažmo emailové bázi

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost
- dobré organizační schopnosti
- znalost práce na PC - Excel, Word
- práce v účetním programu Money S3 - zkušenost výhodou, případně zařídíme odborné zaškolení
- nutná ochota učit se rychlým a viditelným pokrokem v zaučení

Nabízíme:
- jistou práci a férový přístup rodinné firmy
- příspěvek na stravné = stravenkový paušál po 3 měsících, cca 2.100,- Kč čistého do mzdy
- po zapracování nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou
- pracovní doba PO - PÁ
- nástup možný v průběhu července - srpna = po domluvě
- nástupní mzda: 30.000,- Kč (plus další benefity)

Požadavky
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Práce s PC - Účetní program Money S3
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - textový editor (Word)

Benefity
Stravenkový paušál

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Březhradská 148/3, Hradec Králové, 50332

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita