Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrátor/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29654080782 | aktuálnost: 29.07.2024

Bosch Powertrain s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
Spravuje informační systémy ve svěřené oblasti a udržuje příslušnou dokumentaci
Spolupracuje na optimalizaci a budoucím rozvoji informačních systémů svěřené oblasti
Komunikuje v rámci RB při aktualizaci a zavádění nových systémů svěřené oblasti
Definuje standardy informačních systémů svěřené oblasti
Navrhuje a realizuje systémy ochrany dat a celých systémů, zálohuje data a zajišťuje jejich zabezpečení
Nastavuje oprávnění do informačního systému svěřené oblasti a odpovídá za údržbu přehledů
Spolupracuje s externími konzultanty informačních systémů svěřené oblasti

Požadujeme:
Aktivní znalost AJ nebo NJ
MS Office

První kontakt e-mailem.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 41 316 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 121, Jihlava, 58601

Region: Kraj Vysočina

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Cizince