Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrátor/ka projektů

referenční číslo: 2000296565 | aktuálnost: 04.08.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, vědeckou instituci, která se zabývá především krajinou, ekologií a mapováním interakcí přírody a lidí hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Administrátor/ka projektů.

Náplň práce:

  • Projektová a finanční podpora expertních týmů složených z výzkumných a technických pracovníků při podávání i následné implementaci výzkumných projektů
  • Sledování vhodných dotačních titulů a aktuálních výzev
  • Asistence při přípravě návrhů projektů podle věcného, finančního, časového a právního rámce dané soutěže
  • Zajištění nezbytné administrativy projektů (uzavírání smluv, monitorovací zprávy, změnová řízení apod.)
  • Spolupráce na finančním řízení projektů (průběžné sledování čerpání dle pravidel poskytovatelů, vyplňování finančních reportů v rámci monitorovacích zpráv),
  • Komunikace napříč organizací
  • Komunikace s poskytovateli a zástupci projektových partnerů

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání (zaměření ekonomického směru výhodou)
  • Zkušenosti s administrací výzkumných projektů výhodou (GA ČR, TAČR, MŠMT, operační programy, mezinárodní programy, Zejména Horizon ad.)
  • Znalost prostředí Microsoft Office (zejména Excel, MS Teams)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost,
  • Ochota učit se novým věcem
  • Zkušenosti z akademického prostředí či z jiných výzkumných organizací výhodou

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • 5 týdnů dovolené + 4 dny zdravotního volna
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Možnost podnikového ubytování v areálu instituce
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Místo výkonu práce: Průhonice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Průhonice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Věda a výzkum

Profese: referent, project manager, přírodovědec, vědecko výzkumný pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday