Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Akviziční manažer v oblasti real estate

referenční číslo: 57339 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do českého akvizičního týmu renomovaného industriálního developera, který má své významné postavení na českém trhu, ale i v zahraničí, aktuálně hledáme zkušeného obchodníka, který zastřeší agendu akvizic.
Do českého akvizičního týmu renomovaného industriálního developera, který má své významné postavení na českém trhu, ale i v zahraničí, aktuálně hledáme zkušeného obchodníka, který zastřeší agendu akvizic. Spolupráce s oddělením akvizic a technickým oddělením Identifikace vhodných pozemků pro výstavbu, analýza po technické a ekonomické stránce Spolupráce s vlastníky, realitními agenty a úřady Zadávání studie a dokumentace Kompletace smluv a kalkulace projektu Pravidelné reporty vhodných pozemků a jejich prezentace vedení Aktivní komunikace s vlastníky

Požadujeme

Obchodně zaměřený analytik s relevatní zkušeností na obdobné pozici
Znalost anglického jazyka
Schopnost multitaskingu a řešení více projektů najednou
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Zázemí společnosti, která má vybudované jméno v oblasti developmentu Možnost spolupráce na HPP/IČO Atraktivní finanční ohodnocení Týden dovolené navíc Sickdays Stravenkový paušál Multisport Penzijní připojištení Mobil i notebook i pro soukromé účely Jazykové kurzy angličtiny Online zdravotní péče Pokud Vás tato příležitost oslovila, klikněte na "easy apply" spolu s aktualizovaným životopisem. Děkujeme!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup