Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Analytik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29204600727 | aktuálnost: 17.08.2024

PEGATRON Czech s.r.o.

Analytik

Upřesňující informace

74210 Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
ZamK
První kontakt e-mailem, následně bude upřesněna osobní schůzka.

Náplň práce: Analýza a oprava elektronických výrobků, výměna komponentů, nalézání problémů, zaznamenávání chyb a procesu opravy do interního systému.

Požadavky: Manuální zručnost, výborný zrak a sluch, analytické a logické myšlení, flexibilita.
Zkušenost s opravami elektronických výrobků minimálně jeden rok.
Znalost anglického jazyka výhodou.

Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, příspěvek na dopravu, docházkový bonus, dodatková dovolená.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 - 29 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Rovince 862, Ostrava, 72000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince