Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Analytik/čka nákupčí

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29644840756 | aktuálnost: 29.07.2024

TOS ZNOJMO, akciová společnost

Upřesňující informace

Požadavky:
- vzdělání nebo praxe technického zaměření výhodou
- NJ nebo AJ, platný ŘP sk. B
Pracovní náplň:
- pracovník zajišťuje prostřednictvím různých komunikačních toků, včetně manipulace s elektronickými objednávkovými a skladovými systémy kompletní organizaci, časové plánování a realizaci nákupu zboží pro optimální zajištění skladových zásob v obchodu v souladu s podporovanou obchodní strategií
- realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů
- vedení evidence smluvních dodavatelů, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek
- realizace a komunikace s dodavateli při řešení reklamačních řízení
- manipulace s interním systémem firmy, např. s elektronickým skladovým systémem, elektronickým objednávkovým systémem a využití dalších komunikačních kanálů sloužících pro objednávání zboží
- vytváření statistik výše objemu objednávek za dané období včetně kvantitativního a kvalitativního hodnocení jednotlivých objednávek
- vedení účetních podkladů z realizovaných dodávek zboží
- účast na kontraktačních dnech pořádaných dodavateli
- navrhování nových dodavatelů a zalistování nových položek do objednávkového systému firmy
Zaměstnanecké výhody:
- firemní stravování (výběr ze 3 jídel), příspěvek na stravování 65 Kč/jídlo, služební telefon
- dotované nápoje, kratší pracovní doba 7,5 hod. denně
- motivující mzda závislá na pracovním výkonu
- možnost dalšího odborného vzdělávání, kariérní růst s lepšími podmínkami, stabilita a jistota
Informace:
- mailem
- telefonicky PO-PÁ 7-14 hod.>

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Družstevní 2825/3, Znojmo, 66902

Region: Jihomoravský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita