Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik finančního oddělení (55-65.000 Kč)

referenční číslo: 57891 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Orientujete se v MS Excelu a Access? Máte praxi v oblasti controllingu a financí? Mluvíte anglicky? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní výrobní společnost přijme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici:
ANALYTIK FINANČNÍHO ODDĚLENÍ (55-65.000 Kč)

Náplň práce

  • vyhodnocování nákladů společnosti
  • zodpovědnost za zpracování účetních a statistických výkazů
  • sledování základních ukazatelů výkonnosti
  • spolupráce na pohledávkách
  • zpracování hodnotících zpráv společnosti
  • podílení se na přípravě auditů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxi min. 2 roky na obdobné pozici, ve výrobní společnosti výhodou
  • velmi dobré znalosti MS Excel
  • orientace ve finančním účetnictví
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • samostatnost, analytický typ

Nabízíme

  • pružnou pracovní dobu
  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odborné zaškolení a vzdělávací kurzy
  • příspěvek na stravování

Místo výkonu práce: 10 min od Náměště nad Oslavou

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Ekonomika