Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Analytik NVH DAT - vývoj a pokrok!

referenční číslo: 57672 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Milá Vysočino! Hledáme v tvém okolí specialistu s vysokoškolským titulem v oboru strojírenství, fyziky či akustiky. Nadšence do vývoje a pokroku, který bude zlepšovat komfort a kvalitu našich produktů svými analytickými schopnostmi. Je tu právě takový zájemce a nové pracovní místo? Neváhej se přihlásit - právě tebe hledáme! Stačí zaslat životopis na srncova@acjobs.cz a zbytek již zařídí Janča.

Náplň práce

  • Budete používat různé nástroje a techniky k měření hluku, vibrací a tvrdosti v prototypech a hotových výrobcích
  • Identifikujete, odkud hluk a vibrace pocházejí, a jak ovlivňují celkový komfort a kvalitu produktu
  • Navrhujete a implementujete technická řešení ke snížení hluku a vibrací, jako jsou tlumiče, izolační materiály nebo změny v designu
  • Spolupracujete s ostatními členy vývojového týmu na zlepšení NVH vlastností produktů, snižování nákladovosti
  • Provádíte testy a validace, aby bylo zajištěno, že navržená řešení účinně snižují hluk a vibrace
  • Vypracováváte technické zprávy a dokumentace o výsledcích analýz a testů
  • Využíváte všech systematických a kvalitativních metod
  • Pravidelné reporty

Požadujeme

  • VOŠ/VŠ - v oboru strojírenství, akustiky, fyziky a pod.
  • Znalost NVH metod a technik včetně měřicích přístrojů
  • Analytické, technické, organizační, komunikační a prezenční schopnosti
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Ochotu dále se zdokonalovat

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 43.0000 Kč
  • Velkorysý uvítací bonus
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Možnost Homeoffice
  • 13. a 14. plat
  • Mimořádné prémie
  • Benefitní program
  • 25 dní dovolené
  • Propracovaný adaptační program
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Dotovaná strava
  • Firemní akce a školení
  • Místo výkonu: Jihlava

Mzda: 43 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika, Strojírenství